• (098) 918-13-13
  • (095) 518-13-13
  • info@ozar.ua
  • м. Київ, вул. Райдужна, 40Б

Компанія "Ozar" виготовляє на сучасному обладнанні фасадний декор з пінопласту.

озар фасадный декорозар фасадный декор

1. Загальні положення:
1.1. Для монтажних і ремонтних робіт рекомендована температура повітря повинна становити не нижче 5 ° С, а вологість повітря - не вище 50%. Дані рекомендації поширюються на весь цикл робіт і висихання застосовуваних матеріалів.
1.2. Для приклеювання пінополістиролу, потрібно використовувати клейову будівельну суміш і клей-піну для фасадних робіт.
1.3. Фасадний декор зберігається при таких умовах:
1.3.1. Не допускається зберігання продукції на нестійкій поверхні, притуленою до стіни, на поверхнях, габарити яких менше, ніж габарити продукції;
1.3.2. Забороняється попадання на не змонтовану продукцію атмосферних опадів.
1.4. Для виконання якісного монтажу наші фахівці використовують:
1.4.1. Робочі інструменти: ножівку, набір шпателів в асортименті, макетний ніж, пістолет для клею-піни, валик і лоток для фарби, шуруповерт;
1.4.2. Вимірювальні і розмічальні інструменти: рівень, кутник, лінійку, малярський шнур;
1.4.3. Витратні матеріали: скотч малярний, клей-піну, змивку для клею-піни, шурупи, захисні засоби: рукавички тощо.

озар фасадный декор2. Підготовка основи і монтаж елементів:
2.1. Поверхня фасаду повинна бути міцною, чистою, сухою і рівною. Місця, де будуть встановлені декоративні елементи, очищаються від пилу, плісняви, будівельного розчину і інших забруднень. Потрібно вирівняти і заґрунтувати поверхню стіни за допомогою штукатурки або фасадного клею.


2.2. Треба розмітити усі вертикальні та горизонтальні лінії, використовуючи схил або рівень.
2.3. На поверхню підстави наноситься підготовлена клейова монтажна суміш. Головним компонентом для кріплення є клей, який наноситься шпателем-гребінкою на зворотну поверхню профілю. При цьому борозни від шпателя на поверхні суміші спрямовані уздовж елемента, який приклеюється.
2.4. При кріпленні деталей клей наносять на поверхню елементів, причому в залежності від нерівності поверхні фасаду вибирають відповідний спосіб приклеювання:
2.4.1. При викривленні стін і розмірі нерівностей від 3 до 15 мм, клей наносять декількома рівновіддаленими плямами (маячками) діаметром до 8-10 см. Відстань між плямами 6-8 см;
2.4.2. При кривизни стін і розмірах нерівностей до 3 мм клей наносять на монтажну поверхню декоративних елементів суцільним шаром, без відступу від краю елемента, за допомогою зубчастого шпателя з розміром зуба 10-12 мм.
2.5. Декоративний елемент прикладають до стіни і притискають, відразу ж після нанесення клею. При правильному нанесенні клею (після притиснення елемента) площа контакту повинна становити не менше 85% від площі поверхонь, які скріплюються. На місця стикування елемента з несучою поверхнею так само гребінчастим шпателем наноситься клейова суміш. Проміжок між торцями елементів не повинен перевищувати 3 мм.
2.6. Елемент з клейової масою вручну притискається до несучої поверхні. Притиск триває до тих пір, поки вся клейова маса не матиме надійний контакт з поверхнею основи. За допомогою вимірювального рівня і / або схилу обстежується правильність положення приклеєного елемента.
2.7. Всі декоративні фасадні елементи потрібно закріпити фасадними дюбелями, поглибивши їх (дюбелі) на 3-4 мм в площину покриття елемента. Свіжі залишки клею можуть бути видалені за допомогою шпателя.

3. Стикування швів і закладення отворів від кріплення:
3.1. Елементи розмічають і підрізають ножівкою до потрібного розміру і конфігурації, з урахуванням необхідної товщини стикувального шва між елементами. Для того щоб надати еластичність і не допустити утворення тріщин в місцях стикування, використовується спеціальний фасадний герметик. Усі проміжки та шви ретельно обробляються даної сумішшю.
3.2. Проміжок між декоративними фасадними елементами при монтажі не повинен перевищувати 3 мм. Більші проміжки між елементами необхідно заповнити поліуретановим клеєм. Після повного висихання поліуретанового клею необхідно виконати розшивку шва глибиною 3 мм по всьому периметру. Клей для швів ретельно наноситься пістолетом або шпателем по периметру торця закріпленої деталі, а також в місцях контакту (дотику) деталі з фасадної поверхнею. Надлишок розчинної суміші необхідно зібрати за допомогою шпателя з поверхні і знову використати для заповнення швів.
3.3. Після висихання, за рахунок підвищеної еластичності, виникає гнучкий амортизаційний місток між елементами, так що при лінійному розширенні, усадці будівлі та інших фізичних впливах, тріщини не утворюються. Плівка утворена після висихання не пропускає вологу.

4. Декор фасаду будинку. Остаточна обробка.
Після завершення монтажу фасадного декору можна взятися до декоративної обробки фасаду. Елементи, які вже змонтовані, в будь-якому випадку, обробляються ґрунтовкою. Можна виконати забарвлення декоративних елементів різноманітними за кольором та фактурою акриловими фарбами, або ж виконати обробку поверхні декоративної фасадною штукатуркою. Увага! Фарби, які використовуються для декорування фасаду не повинні мати в складі розчинник або ацетон.

5. Схема монтажу для габаритних розмірів профілю.

озар фасадный декорозар фасадный декорозар фасадный декор

6. Установка арки.

озар фасадный декор

7. Установка замка.

озар фасадный декор

8. Схема виготовлення підвіконня або сандрика з пінопласту.
8.1. Для з'єднання кутів підвіконня, необхідно відзначити місця спила з урахуванням ширини вікна і віконного обрамлення.
а - ширина сандрика / підвіконня

озар фасадный декор
8.2. Використовуючи стусло, по намічених лініях робляться потрібні спили для кутів стикування.

8.3. Поверхня спилу зачищується наждачним папером. Після обробки необхідно видалити пил зі склеюваної поверхні деталі.

озар фасадный декор
8.4. Необхідно склеїти по місцях стикування готові деталі подвіконня.
8.5.Продовжуємо монтаж віконної або вхідної групи.

озар фасадный декор

Мрієте додати своєму будинку або іншому будинку неповторний вигляд? Зателефонуйте прямо зараз в компанію «Ozar». Наші фахівці втілять Вашу мрію в реальність!

comments powered by HyperComments